Euroopa Noorte Kohtumise 2011: Jätkusuutlik Areng (EYM2011) avatseremoonia

19.07. algusega kell 18:00 toimub Raekoja Platsil Euroopa Noorte Kohtumine 2011 avatseremoonia, mis on Euroopa Noorte Kohtumine 2011: Jätkusuutlik Areng kultuuriline ja hariduslik avaüritus koos mitmekesise programmiga, kus osalevad kultuuriesindajad ja kõnepidajad nii Eestist kui Euroopast ja mujalt. Üritusel osalevad kõik Euroopa Noorte Kohtumise 2011: Jätkusuutlik Areng osalejad, need on 150 inimest ligi 70st riigist üle Euroopa ja esindajad mujalt, kuid üritus on avatud kõigile huvilistele.
Avatseremoonial peab avakõne Eesti Vabariigi President Toomas Hendrik Ilves. Muusikalise ja loovprogrammi juht on Aarne Saluveer, esinevad ETV Tütarlastekoor, Georg Otsa nimelise Muusikakooli Big Band, Trumm-IT jt. Osalevad erikülalised Euroopa Nõukogust, ÜRO Keskkonnaprogrammist, Stakeholder Forumist, Euroopa Noortefoorumist, Välisministeeriumist, Keskkonnaministeeriumist, ja esindajad teistest ministeeriumitest (k.a. ministrid) ja mujalt. Osalevad ka Tallinna linna esindajad ja paljude Euroopa erinevate riikide suursaadikud.
Avaüritusest planeeritakse  interneti vahendusel ning Eesti Rahvusringhäälingu kaasabil ja toetusel otseülekanne veebilehtedel www.err.ee ja www.eym2011.eu.
 

ÜHINE MEIEGA: Raekoja Platsil 
19.07.2011 algusega kell 18.00
.

70 RIIKI:
Euroopa, Aasia, Aafrika & Ameerika

KÕRGED KÜLALISED:
 ÜROst 
      Euroopa Nõukogust
            Europpa Komisjonist

VAATA OTSE  www.eym2011.eu või www.err.ee